Sicoly limemehu sokeroimaton 1kg pakaste
3398281027029
Prescott Oy
Försäljningsenhet
ST
Försäljparti stl:
6
ST
Moms %:
13.5%
Delivery and availability
Produkttyp:
Beställningsprodukt
Om du vill köpa beställningsprodukter i minder partier, vänligen kontakta försäljnings- eller partihandelschefen i ditt område.
Lime juice. fresh and intense taste.
Ingredienser
Lime juice (100 %) (Mexico, Brazil)
Origin of product
| Country of manufacture | France  |
Ravitsemukselliset ominaisuudet
| Ei sisällä allergeenia |
Ei pakollisesti ilmoitettavia allergeeneja 
Gluteenia sisältävät viljat ja -tuotteet  Äyriäiset  Muna  Kala  Maapähkinä  Soijapavut  Maito  Pähkinät  Selleri  Sinappi  Seesaminsiemenet  Rikkidioksidi ja sulfiitit  Lupiini  Nilviäiset  |
| Energiasisältö (kJ) | 94  kJ |
| Energiasisältö (kcal) | 22  kcal |
| Rasvaa | 0.5  g |
| Rasvaa, josta tyydyttyneitä rasvoja | 0.1  g |
| Hiilihydraattia | 4.9  g |
| Proteiinia | 0.5  g |
| Suolaa | 0.02  g |
| Brand Name | Sicoly |
| Storage type | Frozen goods |
| Packaging type code | Box |
| Preparation | Thaw |
| Handling Instructions Code Reference |
Frozen product
Foodstuffs |
| Preparation instructions (Fin) | Sulatuksen jälkeen säilytys +4°C. Käytä välittömästi. |
| Preparation instructions (Swe) | Efter upptining förvara vid +4°C och förbrukas snabbt. |
| Consumer storage instructions (fin) | Pakaste. Säilytys -18 °C. Sulatuksen jälkeen ei saa pakastaa uudelleen. |
| Consumer storage instructions (swe) | Djupfryst. Förvaring -18 °C. Upptinad produkt bör inte frysas om. |
| Consumer storage instructions (eng) | Frozen. Store at - 18°C. Do not refreeze once thawed. |
| Minimum storage handling temperature | -24 °C |
| Maximum storage handling temperature | -18 °C |





